Stříšky nejen s nerezovými táhly

Pokud přemýšlíte, jak si usnadnit práci s úklidem na svém domě, jistě vás už napadlo zastřešení vchodu, eventuálně terasy. Skleněná stříška nad vchodem vyřeší spoustu případného úklidu a starostí za vás a navíc vypadá velice dobře. 

sklenena strisky zavesJistě oceníte v deštivých dnech, že nemusíte omývat vchodové dveře od nečistot po dešti nebo uklízet listí, které padá ze stromů přesně na váš práh. Také už nezmoknete, když budete hledat klíče od vchodu až před dveřmi. Jistě tuto stříšku ocení i návštěvy, které stojí za deštivého počasí před vašimi dveřmi a nedočkavě čekají, až jim přijdete otevřít.  Tyto stříšky ze skla však nemají pouze praktické využití, ale váš domov tím získá moderní vzhled  a elegantní stříška jistě přidá na útulnosti vašeho domu již při prvním pohledu na váš dům.
 
Terasy jsou také vhodné k zastřešení, abyste nebyli otrokem nepořádku, který po sobě počasí a příroda nechá během doby, kdy terasu nepoužíváte, i když je to třeba pouze jeden den. Nemusíte každý den schovávat veškeré věc i nábytek tam, kde vám nezmoknou. Na našem e-shopu naleznete také zastřešení pomocí známé a oblíbené markýzy, která chrání vaši terasu i před sluncem a vy si tak užijete posezení i za parných slunných dní.

      drzaky skla zavesne   zavesna tahla pro strisky

Vchodovou stříšku samozřejmě nabízíme v mnoha různých typech a provedeních.  Můžete si vybrat exkluzivní zastřešení vchodu v podobě rovné stříšky, která vypadá velice luxusně a dostane váš dům úplně na jinou úroveň. Pokud chcete zvolit spíše praktičtější provedení, můžete zvolit obloukové stříšky, případně i stříšky s bočním krytím. Jsme schopni upravit skla dle vašich konkrétních požadavků. 

Vchodové stříšky skleněné jsou uchyceny buď na nerezových táhlech nebo nerezových ramenech /konzolách/ a veškeré materiály jsou vysoce kvalitní. Pokud se už rozhodnete zvolit tuto atraktivní variantu vylepšení vašeho bydlení, jistě vás potěší naše rychlé dodání stříšky nad váš vchod. Skleněné vchodové stříšky máme SKLADEM, a proto garantujeme vždy rychlé vyřízení objednávky.