Jak si vybrat

Náš eSHOP umožňuje několik možností, jak si vybrat správnou stříšku na vchod.  Níže jsou popsány čtyři cesty jak postupovat při výběru stříšky. Nejste-li si jisti s volbou stříšky nad vchod - kontaktujte naši technickou linku 702 063 323.

1. VÍME, jaké rozměry stříšky na vchodové dveře potřebujeme, a poté budeme řešit barvu, tvar, materiály atd.

Víte potřebný rozměr stříšky? K šíři vašich vchodových dveří připočtěte minimálně 40 cm (z každé strany 20 cm) pro správný přesah stříšky, aby optimálně chránila dveře. Náš eSHOP umožňuje filtrovat napříč všemi položkami dle několika parametrů označených "Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců" dle "NOVINKY" nebo se zaměřit na "AKČNÍ ZBOŽÍ"

Pakliže využijete "Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců" a rozkliknete ho, budete moci vybírat z následujícího menu. Menu se může lišit/přizpůsobit  dle již zadaných hodnot, například "AKČNÍ ZBOŽÍ"

Zaškrtejte požadované vlastnosti stříšek a okamžitě se vám níže pod filtry zobrazí vybrané varianty stříšek nad vchod. Nyní je potřeba zvolit vhodný tvar stříšky.

2. Chceme si vybrat nejprve tvar vchodové stříšky a poté rozměry

Katergorie PŘEHLED VŠECH PRODUKTŮ obsahuje fotografie s odkazem všech stříšek. Po rozkliknutí stříšky, která se vám líbí dále vyberte „Barvu konstrukce“ nebo také  „Barvu nosníků“.

3. Máme částku pro investici do stříšky nad vchod

Posunovací, kolečkový filtr „Nastavit cenu“  vám umožní  jednoduchým posunováním kolečka "zleva" a "zprava"  nastavit cenový rozsah "OD/DO" vchodových stříšek.

Stříšky lze filtrovat také dle typů výplně, od skleněných stříšek po markýzy s akrylátem, nebo obloukové vchodové stříšky s dutinkovým polykarbonátem.

Neváhejte nás kontaktovat.

Všechny stříšky jsou vhodné na libovolný typ zdiva (cihla, beton, skelet, dřevostavba) ale i na zateplenou fasádu, kde je ale potřeba použít odpovídající kotevní materiál. Tento materiál také nabízíme v sekci   Vše pro montáž vchodové stříšky - kotevní materiál pro zateplené fasády   a v nápovědě "Jak přidělat stříšku na zateplenou fasádu"   máte více informací.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.