Oblouková stříška nad vchod » 1580x900mm

 
  • 1 z 2
 
Stříška nad vchod má HNĚDOU konstrukci nosníků a ČIRÝ akrylát o síle 4mm, snadná montáž.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 6 994 Kč bez DPH
8 463 Kč    
Kód produktu 170971
Značka Polymer
Kategorie Obloukové stříšky
Záruka 2 roky
 

Oblouková vchodová stříška z čirého akrylátu tl. 4 mm, barva konstrukce hnědá, délka 1580 mm Obloukové stříšky Lightline mají vestavěný okap po obou stranách stříšky. Nástěnná lišta má integrovanou těsnící gumu. Doplňující informace:
Vchodové stříšky jsou dodávány s podrobným návodem k montáži s kompletní sadou kotvícího materiálu pro pevné a kvalitní zdivo. V případě horší kvality zdiva nebo v případně zateplení je potřeba volit vhodný kotvící materiál. Tyto produkty naleznete také v naší nabídce v sekci Kotevní materiál. Více informací naleznete v sekci Technická poradna.

Set kotevního materiálu pro tuto stříšku na zateplenou fasádu 5-15cm obj.č. SET OBL.15L.ZN nebo 15-25cm obj.č. SET OBL.25L.ZN
Sety pro kotvení do zateplené dřevostavby 5-15cm obj.č. SET D OBL.15L.ZN nebo 15-25cm obj.č. SET D 2.25L.ZN


V zimních měsících zabraňte pádu sněhu ze střech domů na stříšku, odstraňte vyšší sněhovou pokrývku a zabraňte jakékoliv deformaci krytiny.a zabraňte jakékoliv deformaci krytiny. Dodržujte přiložené pokyny údržby.
V případě naší montáže je možné účtovat DPH ve výši 15%. Nenašli jste požadovaný odstín? Můžeme vám je vchodovou stříšku nalakovat dle vašeho požadavku stupnice RAL.

Nevíte si rady s výběrem nebo montáží? Kontaktujte nás!


Tento produkt je nejvíce využíván pro zastřešení vchodů, zastřešení vstupů, zastřešení balkónů i pro komerční účely výdejních míst.

Všechny naše stříšky nad vchodové dveře a zastřešení dodáváme v demontovaném stavu. Jednotlivé části jsou samostatně baleny z důvodu ochrany a vše je 100% zabaleno v pevném kartonu pro přepravu.

Barva konstrukce hnědá
Barva výplně čirý akrylát
Délka stříšky (?) 1600mm
Typ výplně 4-6 mm akrylát
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.