Oblouková stříška nad vchod » 2400x910mm

 
  • 1 z 4
 
Vchodová stříška má NEREZ obloukové nosníky a ČIRÝ akrylát o síle 4mm, snadná montáž, stříška se vyrábení v Německu ve více rozměrech a barevných kobinacích.
Dostupnost 1-4 týdny
Běžná cena 34 933 Kč
Ušetříte 5 334 Kč (–15 %)
Cena 24 462 Kč bez DPH
29 599 Kč    
Kód produktu 170672
Značka Polymer
Kategorie Obloukové stříšky
Záruka 2 roky
 
Oblouková vchodová stříška v provedení ČIRÝ akrylát tl. 4 mm, nerezové nosníky, délka 2480 mm

Obloukové stříšky Lightline mají vestavěný okap po obou stranách stříšky. Nástěnná lišta má integrovanou těsnící gumu. Stříšky nad vstup mají více variant – barva dvou nosných ramen a čtyři možné výplně skel poskytnou širokou nabídku výběru. Doplňující informace:
Vchodové stříšky jsou dodávány s podrobným návodem k montáži s kompletní sadou kotvícího materiálu pro pevné a kvalitní zdivo. V případě horší kvality zdiva nebo v případně zateplení je potřeba volit vhodný kotvící materiál. Tyto produkty naleznete také v naší nabídce v sekci Kotevní materiál. Více informací naleznete v sekci Technická poradna.
V zimních měsících zabraňte pádu sněhu ze střech domů na stříšku, odstraňte vyšší sněhovou pokrývku a zabraňte jakékoliv deformaci krytiny.a zabraňte jakékoliv deformaci krytiny. Dodržujte přiložené pokyny údržby.
V případě naší montáže je možné účtovat DPH ve výši 15%. Nenašli jste požadovaný odstín? Můžeme vám je vchodovou stříšku nalakovat dle vašeho požadavku stupnice RAL.

Nevíte si rady s výběrem nebo montáží? Kontaktujte nás!


Tento produkt je nejvíce využíván pro zastřešení vchodů, zastřešení vstupů, zastřešení balkónů i pro komerční účely výdejních míst.

Všechny naše stříšky nad vchodové dveře a zastřešení dodáváme v demontovaném stavu. Jednotlivé části jsou samostatně baleny z důvodu ochrany a vše je 100% zabaleno v pevném kartonu pro přepravu.

Barva konstrukce nerez
Barva výplně čirý akrylát
Délka stříšky (?) 2400mm
Typ výplně 4-6 mm akrylát
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.