Alu carport, přístřešek na auto - X-line

 
 
Moderní ochrana vozu, specifické řešení provedení - vzdušná a kvalitní konstrukce z moderního hliníku pro jeden vůz. Designový a elegantní autopřístřešek.
Dostupnost 1-4 týdny
Cena 75 000 Kč bez DPH
90 750 Kč    
Kód produktu CP_XLINE_4.3
Značka PKB PRO
Kategorie Přístřešky na auto
 

Netradiční stání pro luxusní parkovánímoderni zastreseni hlinik

S hliníkovým garážovým stáním X-line už nikdy nebude parkování nuda. Netypické, přesto zcela originální a bezpečné a únosné zastřešení vytvoří zajímavé zákoutí ve vaší zahradě nebo třeba na konci příjezdové cesty.

Dejte sbohem těžkopádným dřevěným přístřeškům nebo objemným zděným garážím. Tento designový hliníkový carport nepatří určitě k těm, které raději schováte za dům. Štíhlé obloukové stojiny a oblouková střecha tvoří lehkou a elegantní konstrukci, která se hodí k modernímu stylu bydlení pro parkování i těch nejluxusnějších vozů.

exklusivni pristresekUpravte si alu-přístřešek přímo pro vás. Konstrukci lakujeme práškovou barvou dle stupnice RAL, nebo si vyberte z více než 25 zajímavých dezénů speciálních dekorových fólií. V nabídce je např. imitace dřeva, karbonu, mramoru, žuly, PVC, zvířecích kůží, kapek vody nebo džínoviny. Díky této další vrstvě získáte ještě lepší ochranu proti poškrábání, otlučení a jinému mechanickému poškození. Střešní výplně z dutinkového polykarbonátu s UV ochranou jsou dimenzovány na kroupy do velikosti 25mm, odolají silnému větru, dešti i zatížení vrstvou sněhu. Navíc můžete volit z různých barev tónování, nebo vybrat tzv. kladívkový vzhled, který připomíná zmrazené sklo.

Alu carport, přístřešek na auto - X-line
Pro vozidla obvyklá v ČR slouží verze přístřešku X-line V4.3. Pokud vlastníte rozměrnější automobil, jistě vás potěší verze X-lineV14. Díky větší velikosti pohodlně zaparkujete, upravená střecha zajistí lepší přístup k zadním dveřím. Dodáváme i cenově výhodné základní dvojstání k rodinným domům. Modulativním charakter umožňuje autopřístřešky spojovat a zastřešit i rozsáhlejší vozový park, nebo zajistit pohodlnější parkování vašim zaměstnancům či klientům.elegantni zastreseni

Garážové stání zajistí bezpečnou ochranu bez jakékoliv práce navíc. Velmi dlouhá životnost, pevnost, bezúdržbovou, přizpůsobení na míru, moderní vzhled a nejlepší cena na trhu - to je X-LINE.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.