Hliníkový přístřešek - Streight Alu

 
Akce Novinka Efekt lupa
 
Moderní ochrana vozu, jen dvě nohy - vzdušná a kvalitní konstrukce z moderního hliníku pro jeden vůz.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 96 679 Kč
Ušetříte 38 962 Kč (–40 %)
Cena 47 700 Kč bez DPH
57 717 Kč
Kód produktu CP_ALU_ST
Značka PKB PRO
Kategorie Přístřešky na auto
 

Populární stání s mnoha možnostmi využitíhlinik zastreseni

Jednoduchá montáž, štíhlá konstrukce, moderní vzhled a široká využitelnost, to je hliníkový carport Streight Alu. Rovný tvar střechy se nejlépe hodí k funkcionalisticky řešeným domům a office centrům, kde poslouží nejen jako kryté parkovací stání, ale také jako zastřešení terasy, verandy či vchodu, stříška pro kola nebo pro kuřáky.

levny pristresekPodepření střechy zajišťují pouze dvě štíhlé stojiny, což umožňuje bezproblémový přístup ze všech stran a neomezuje cirkulaci vzduchu. Konstrukce je vyrobena z moderního eloxovaného hliníku, střešní krytinu tvoří 3mm PMMA akrylové sklo. Barevné odstíny konstrukce i střešních výplní můžete volit z našich vzorníků a vytvořit si přístřešek přesně podle svých představ. Upravit pro vás můžeme i velikost stání pro automobil.

Používáme materiály nejvyšší kvality, které vynikají vysokou pevností, dlouhou životností a bezúdržbovostí. Už žádné kontrolování výšky sněhu a odmetání ze střechy, zdlouhavé mytí a čištění přístřešku, žádný strach z poškození silným větrem nebo krupobitím. Krytá ocelová stání dimenzujeme s ohledem na bydliště klienta podle sněhové mapy a případných dalších předpokládaných zatížení.

Hliníkový přístřešek - Streight Alurovny autopristresek
Autopřístřešky Streight Alu mají modulární charakter, dají se tedy spojovat pro parkování většího počtu vozidel. Je jen na vás, zda zvolíte spojování modulů v řadě za sebou, nebo vytvoříte stání pro vozidla vedle sebe s lomem střechy uprostřed a sklonem dovnitř nebo vně střechy. Stojiny pak budou buď po stranách, nebo uprostřed dvojstání - podle požadovaného tvaru střechy.

Snadné sestavení, elegantní vzhled, vysoká pevnost a spolehlivost, nejlepší cena na trhu - nejen tyto vlastnosti vydobyly tomuto carportu druhé místo v oblíbenosti u našich zákazníků. Vaše spokojenost je pro nás vždy to nejdůležitější

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.