Přístřešek pro auta - DUO L

 
Akce Novinka Efekt lupa
 
Moderní ochrana vozů, netradiční řešení autopřístřešku - vzdušná a kvalitní konstrukce z ocele - stání pro dva vozy, střecha z plachty nebo polykarbonátu.
Dostupnost 1-4 týdny
Běžná cena 127 050 Kč
Ušetříte 13 189 Kč (–10 %)
Cena 94 100 Kč bez DPH
113 861 Kč    
Kód produktu CP_DUO_L
Značka PKB PRO
Kategorie Přístřešky na auto
 

Praktická a pohledná střecha pro dva vozy

Zajistěte si pohodlné a bezpečné parkování pro sebe a svou rodinu. Duo L je typizovaný přístřešek pro dva vozy, nebo pro jeden vůz s velkorysým prostorem okolo. Oceníte jej i v případě, že vám přesné parkování v omezeném prostoru dělá problémy, nebo se vaše děti zrovna učí řídit.pekne zastreseni na auto

Parkovací stání disponuje vysokou statickou pevností díky systému sloupů a kontra fixaci, nevyžaduje žádné vnitřní sloupky ani vzpěry. Parkovací manévry, uskladňování jakkoli rozměrných předmětů ani pohyb pod přístřeškem tak nic neomezuje.

carport polykarbonatVysoká únosnost předurčuje carport do vyšších poloh s častým výskytem sněhu, který také díky velkému sklonu střechy snadno sjede. Vaše automobily budou spolehlivě chráněny i před silným větrem až do síly orkánu, deštěm a krupobitím. UV filtry zamezí nepříznivým účinkům ostrého slunce, tónování krytiny vytvoří příjemný stín.

Přístřešek pro auta - DUO L
Zastřešené stání si můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ. Ocelová konstrukce je standardně žárově zinkována, na přání práškově lakujeme v odstínu dle stupnice RAL, nebo opatříme dekorovou fólií. Vybírat můžete z více než 25 moderních vzorů.

Střešní krytinu tvoří ve verzi DUO L polykarbonát s kouřovým tónováním v různých odstínech, verze DUO využívá speciální plachtu. Tu je možné potisknout a využít např. k reklamním účelům. Střešní montážní systém umožní instalovat nebo vyměnit plachtu během několika minut. Pro zastřešení více vozidel stačí přístřešky jednoduše napojit v řadě vedle sebe, rozšíření je možné po 2,5 metrech.ochrana pro auto zastresenischovat auto pred snehem

Ocelový carport DUO L tvoří spolehlivou ochranu v elegantním designu i do těch nejnáročnějších podmínek. Vzdušná a lehká konstrukce nenarušuje okolí a hodí se jak k moderní zástavbě, tak i k obydlím v tradičním stylu nebo horské architektuře. A v případě potřeby upravíme přístřešek tak, aby vyhovoval jakýmkoliv vašim dalším nárokům.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.