Zastřešení terasy - Sierra 4200 - 3m, hliníková barva BÍLÁ

 
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 8
 

BÍLÁ rozměr 4,25x3m šířka

Dostupnost 3-5 dní
Běžná cena 30 500 Kč
Ušetříte 6 510 Kč (–21 %)
Cena 19 826 Kč bez DPH
23 990 Kč    
Kód produktu SIERRA4200_3W
Značka Palram
Kategorie Přístřešky na auto
 

Velice cenově dostupné řešení zastřešení vaší verandy či terasy. Jedná se o moderní řešení které se hodí ke všem stavbám a má velice dlouholetou životnost.

Předností tohoto zastřešení je velice snadná montáž, která vám nezabere více jak jedno odpoledne ve dvou lidech.

Konstrukce je v podstatě nezničitelná – z  hliníkových profilů a silného komůrkového polykarbonátu se 100% UV ochranou. Střešní desky jsou odolné vůči vysokému zatížení sněhovou pokrývkou v zimním období a v létě odolají  i kroupám.  Přes tyto dobré mechanické vlastnosti  si zanechávají propustnost světla přes 90%.  Zastřešení Pergola tak vytváří příjemný, požadovaný stín, ale zůstává bohatě světlená.

Montáž je díky novému systému zasunutí střešních panelů do systému střechy bez dalšího spojovacího materiálu, tedy odpadá komplikace při montáži v podobě  nutnosti lézt na střechu.

Zastřešení tvoří hliníkový rám s galvanicky ošetřenými kovovými prvky. Poté je při výrobě aplikovaná speciální prášková barva, která tvoří další antikorozní a antioxidační prvek. Stání Sierra je tak velice odolná a plně bezúdržbová – odpadá nepopulární sezonní lakování jako u dřevěných konstrukcí.

Konstrukce je při instalaci hodně variabilní a to díky a posuvným opěrným nohám  které se přizpůsobí rozměrům vaší terasy a umístěná je možná i z boku domu nebo do štítové části.

Pro náročnější lokality je možnost v zimních měsících demontovat střešní panely.

Pergola se dá také libovolně prodlužovat pomocí speciální sady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.