Zastřešení terasy - Veranda 5,84-2

 
Akce Novinka Efekt lupa
 
Moderní ochrana vozu, vzdušná a kvalitní konstrukce z moderního hliníku pro jeden vůz
Dostupnost Na dotaz
Cena 43 500 Kč bez DPH
52 635 Kč    
Kód produktu CP_VER_5-84-2
Značka PKB PRO
Kategorie Přístřešky na auto
 

Příjemný stín a ochrana pro automobil, terasu, vchod i balkon

levna terasaJe nám jedno, co potřebujete zastřešit. Stříška Veranda se přizpůsobí všem vašim požadavkům, přáním a nápadům.

Přístřešek může sloužit jako kryté parkovací stání, zastřešení pro terasu, balkon či vchod, dětské pískoviště, menší bazén nebo venkovní posezení. Nahradí dřevěnou pergolu nebo markýzu u menších kaváren a barů se zahrádkou.

Zpříjemní vám užívání venkovních částí domu a prodlouží pobyt na čerstvém vzduchu. Domů vás nevyžene pálící slunce, padající rosa, jarní deštík, ani silná letní bouřka s kroupami. Naopak si můžete užít toto přírodní divadlo z bezprostřední blízkosti, přitom však bez jakékoliv újmy či nepohodlí.levne zastreseni

Zastřešení terasy - Veranda 5,84-2
Jednoduše smontovatelný stavebnicový systém nabízí maximální možnou variabilitu. Šířka i délka se dá různě kombinovat a rozměry tak upravit přímo pro vás. Vyložení nabízíme v šířkách 2 nebo 3 metry, délka je od 2,5m do standardních 5,84m, na vyžádání i delší.

zastresit terasu

 Podepření stříšky tvoří stěna domu, na kterou je připevněna opěrná část. Z ní vycházejí subtilní oblouková ramena zakončená do nosníku. Spolehlivé kotvení do zdi a štíhlé stojiny zajišťují vysokou pevnost a únosnost celé konstrukce. Oblouková střecha ústí do okapu se svodem integrovaným ve stojině, umístění svodu si můžete zvolit.

 stin na terasu hlinikStřešní krytina z 3mm silného akrylového skla v gumovém těsnění s UV ochranou proti slunečnímu záření je dimenzovaná na zatížení sněhem, větrem i krupobitím. Barvu krytiny si můžete zvolit tak, aby co nejlépe ladila ke svému okolí. Použité materiály zaručují dlouhou životnost a nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Stačí jen sestavit "stavebnici" a hned využívat všech výhod přístřešku.

Vzdušná konstrukce v moderním designu vhodně doplní exteriér vašeho domu a vytvoří příjemné zákoutí pro relaxaci chráněné před přírodními živly a rozmary počasí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.