INSTALACE VCHODOVÉ STŘÍŠKY NEPŘEDSTAVUJE ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Možná váháte, zda pořídit stříšku nad vchod, protože máte zateplenou fasádu, a obáváte se složitosti kotvení a jeho nižší spolehlivosti. Uchycení přístřešku na stěnu se zateplením má svá specifika, ale v dnešní době již nepředstavuje žádný velký problém.

HOTOVÉ KOMPLETNÍ SETY PRO ZATEPLENÉ FASÁDY

Naše společnost nabízí kotevní materiál pro montáže stříšek nad vchody jak samostatně, tak i v kompletních setech pro jednotlivé výrobky. Kotvicí prvky pro stěny bez zateplení jsou v drtivé většině součástí balení. Máte-li fasádu zateplenou, potřebujete pouze znát sílu izolace a materiál obvodové stěny. Pro montáž stříšky nad dveře vám dodáme všechno, co bude třeba. V tomto případě se jedná o deformačně stabilní distanční podložku, aby nedocházelo k vmačkávání nosných kotev do zateplení, dále ocelový svorník nahrazující hmoždinku a chemickou maltu. Díky podrobnému návodu na webu zvládnete uchycení naší levné obloukové stříšky bez jakýchkoliv komplikací.

Odlišný způsob kotvení se používá i tehdy, pokud máte obvodové zdivo z dutých cihel. Je nutné použít speciální hmoždinku, nebo chemickou maltu společně se sítkem pro výplň spár cihly. Pro naše vchodové stříšky a markýzy doporučujeme jednoznačně druhou variantu, aby byl výsledek k vaší plné spokojenosti. V případě zdiva z dutých cihel se zateplením stačí jednoduše zkombinovat postup pro zateplené zdivo se sítky pro duté cihly.

Naše skleněné stříšky jsou vhodné pro každou fasádu a jejich montáž zvládnete i s minimem zkušeností. Stěny z jakýchkoliv materiálů, ani ty opatřené zateplovacím systémem nepředstavují žádná omezení.

V našem e-shopu naleznete všechno pro zastřešení míst a věcí, které chcete ochránit. Nejprodávanější zboží máme skladem s garancí dodání do druhého dne. Nabízíme bohatý výběr, slevy a akční ceny, k vybraným produktům dárky a různé příležitostné akce. Navštivte naše stránky a vyberte si tu nejvhodnější stříšku pro váš vchod.