Barvy teď u nás mají ZELENOU!

okap pro strisku antracit
Novinka vchodové stříšky - model AN - antracitové nosníky s okapem. 

Toto barevné provedení je již v základní ceně, vybrat si však můžete jakoukoliv jinou barvu ze stupnice RAL. Tak můžete sladit svůj přístřešek například s barvou dveří, fasády nebo střechy. Ocelové lakované nosníky nepodléhají korozi, střecha z 3mm silného bezbarvého polykarbonátu odolává silnému větru, dešti i krupobití. Unese i silnou vrstvu sněhu a UV ochrana zamezí stárnutí materiálu, barevným i tvarovým změnám. Střešní krytina je na přední straně vyztužena hliníkovým profilem, který zároveň odvádí dešťovou vodu do stran. Jako doplněk nabízíme boční panel pro ještě lepší krytí vchodu.  stříška nad vchod antracit

Stříšky skladem doručujeme do 24 hodin od objednání. V balení najdete podrobný návod k sestavení a kompletní sadu kotevního materiálu. Prodáváme i kotvicí sady pro zateplené fasády či méně kvalitní zdivo. Nemusíte tak už nic dalšího shánět a kupovat a přístřešek lehce smontujete svépomocí ve dvou lidech. V případě potřeby zajišťujeme technickou podporu nebo odbornou montáž.
stříška markíza antracit
Stříška nad vchodové dveře je elegantní, jednoduché, rychlé a ekonomické řešení pro zastřešení každého vchodu. Ochrání vaše dveře a rohožku před nepříznivým počasím a ani boty zapomenuté před vchodem nedojdou k žádné újmě. Díky zastřešení vstupu si můžete klidně přede dveřmi odložit tašku na zem a hledat zatoulané klíče nebo shodit promočený kabát a boty a nechat je uschnout mimo dům. Jen pozor na upovídané návštěvy, které se budou přede dveřmi loučit zase ještě o něco déle. :-)