• -19%
  • Vyprodáno

Pergola Altan 4x4m

Moderní pergola - altán - přístřešek. Má půdorysně čtvercový tvar, střecha díky plachtě a rozdílné výšce nohou je lomená.
Použité materiály: velice moderní, silná sluneční plachta v bílé barvě. Sluneční plachta je voděodolná, tedy se chová jako klasická pergola a poskytuje dostatečný stín.
Čtercový tvar se zase blíží zahradnímu altánu. Výšky stojin mají dvě rozdílné výšky, a to určuje sklon střechy pro svod vody.

Celý popis
18 506 Kč Sleva 19%
14 990 Kč s DPH
12 388 Kč bez DPH
Počet
Vyprodáno

Konstrukce je z pevných trubek upravených povrchově s práškovou barvou v odstínu antracit-černá.
Ve vaší zahradě dokážeme vykouzlit příjemný prostor pro odpočinek chráněný před úmorným vedrem.
Pergola Altan - je něco mezi slunečníkem, altánem a pergolou.
Moderní zahradní altán tvoří čtyři výškově nastavitelné nohy a silná stínící plachta. Díky dvěma nastavitelným výškám nohou je střecha lomená a zajišťuje bezproblémový odvod vody. Sluneční plachta je nepromokavá, ochrání tedy nejen před ostrým sluncem, ale i před deštěm.

Designový altán má velikost 4x4m a výšku 3,06m, poskytuje tedy dostatečný prostor pro pohodlné posezení, stolování na zahradě nebo třeba pískoviště a skluzavku.

Naše pergola vytvoří příjemný stín nad dětský bazén nebo venkovní vířivku. Tento lehký přístřešek patří k těm větším na trhu, ostatní obdobné výrobky jsou obvykle mnohem menší.
Montáž konstrukce zastřešení je velice jednoduchá. Trubky jsou opatřeny lisovanými spoji pro snadnou instalaci, a plachta se vypíná díky velice praktickému systému vypínání. Snadná demontovatelnost všech dílů pro případné uklízení před zimním období.

Montáž přístřešku - altánu je velmi jednoduchá a rychlá, složení vám zabere cca hodinu. Trubky jsou opatřeny lisovanými spoji a plachta se vypíná pomocí praktického vypínacího systému. Nohy jsou výškově nastavitelné, což určuje sklon střechy, a dají se i prostorově modifikovat. Sundání plachty zabere jen několik minut, takže celá konstrukce se dá velmi rychle uklidit před zimním obdobím.

Rozměry konstrukce: 4x4m
Výška: max. 3,06m
Plachta: nepromokavá, materiál polyester o gramáži 250g/m2
Pevná konstrukce trubek o průměru 38mm
Malé přepravní rozměry: 2,1m x 0,4m
Váha: 50kg

PER2020

Parametry

Nosníky
Antracit