• -15%

Vchodová stříška Lightline XL

Hloubka 142 cm. Velká vchodová stříška systému LIGHTLINE XL má nerez ramena, akrylát síly 6mm, okapničku a těsnící lištu u domu.
Celkové rozměry 205x142 cm. Dokonalá stříška nad garážová vrata, kam jen potřebujete.

Celý popis Příslušenství
24 224 Kč Sleva 15%
20 590 Kč s DPH
17 017 Kč bez DPH
Krytina
Počet
Skladem

Tento typ zastřešení dveří se vyrábí v Německu a to i ve více rozměrech a barevných kombinacích.

Designové řešení zastřešení vchodu. Stříšky mají integrovaný hliníkový okap, který zároveň funguje jako výztuha akrylátového skla. Těsnění u zdí objektů zajišťuje hliníková lišta s gumovým těsněním. Stříška nad vstup má v základu nerez ramena, za příplatek můžeme nalakovat jakoukoli barvou RAL.

Na výběr 2 možné výplně plexi-skel. Stříšky lze dodat v dalších třech délkách. V případě potřeby ještě delších sestav můžete využít stavebnicový systém.
Vhodný doplněk k vaší vchodové stříšce je boční stěna 170930.

Doplňující informace:
Vchodové stříšky jsou dodávány s podrobným návodem k montáži s kompletní sadou kotvícího materiálu pro pevné a kvalitní zdivo. V případě horší kvality zdiva nebo v případně zateplení je potřeba volit vhodný kotvící materiál. Tyto produkty naleznete také v naší nabídce v sekci Kotevní materiál. Více informací jak namontovat stříšku nad dveře do zateplení naleznete v sekci Technická poradna.

V zimních měsících zabraňte pádu sněhu ze střech domů na stříšku, odstraňte vyšší sněhovou pokrývku a zabraňte jakékoliv deformaci krytiny. Dodržujte přiložené pokyny údržby.
V případě naší montáže je možné účtovat DPH ve výši 12%.

Tato velká stříška je prodávána nejen pro její komfortní velikost, ale také pro elegantní vzhled.

Všechny naše stříšky nad vchodové dveře a zastřešení dodáváme v demontovaném stavu. Jednotlivé části jsou samostatně baleny z důvodu ochrany a vše je 100% zabaleno v pevném kartonu pro přepravu.

170940
3 ks

Parametry

Délka
200 cm
Hloubka
140 cm
Nosníky
Nerez
Krytina
saténové plexi
čiré plexi
Materiál
Nerez
Plexisklo

Příslušenství