Ocelový obloukový přístřešek pro jedno auto - STEEL T

Pouze 2 nohy, více rozměrů, konstrukce v žárovém zinku, střecha dutinkový polykarbonát.

Celý popis
113 965 Kč s DPH
99 100 Kč bez DPH
Počet
Na objednávku

Líbí se vám subtilní a lehká konstrukce hliníkových přístřešků, ale požadujete větší pevnost, nebo bydlíte ve vyšším sněhovém pásmu? Zkombinujte výhody typizovaných hliníkových přístřešků s vlastnostmi ocelové konstrukce a parkujte bez starostí.

Steel T je určený pro jeden automobil, má pouze dvě stojny/nohy a obloukovou střechu. Nevyžaduje žádné další vzpěry pro zimní období a hodí se i do horských oblastí díky zvýšené pevnosti pro zatížení až 175kg/m2. Krytina je dimenzována na silný vítr, déšť i krupobití. Stojiny neomezují při pohybu kolem vozidla, nastupování, nakládání zavazadel, ani při úklidu nebo sekání trávy kolem zastřešení.

Nejprodávanější rozměry:
2700mm - jedná se o menší zastřešení do užších parkovacích stání
2950mm - nejpopulárnější šířka, která bohatě zastřeší jedno vozidlo
3350mm - poslední nejširší využívána na větší vozy, karavany, nebo větší plochy
Délka: 5500-5900mm pro běžné osobní vozy.
Nejnižší průjezdná výška:  1,8-3,2m

Ocelová konstrukce je standardně upravena žárovým zinkováním pro dlouholetou životnost, na přání lakujeme dle vzorníku RAL, nebo opatříme dekorovou fólií. Velkou výhodou je bezúdržbové parkovací stání, v případě většího znečištění stačí pouze ostříkat hadicí, jinak se o mytí postará déšť. Velký sklon střechy umožní snadné sjetí sněhu, není nutné šplhání na střechu a ometání či odhazování sněhu lopatou nebo smetákem.

Nabízíme produkty vlastní české výroby pod originální značkou STEEL CARPORT, za jejich kvalitu se tedy můžeme osobně zaručit. Díky této skutečnosti jsme schopni přizpůsobit výrobek přesně vašim požadavkům, ať už se jedná o materiál, povrchovou úpravu nebo rozměr stání. Zastřešíme vůz jakékoli velikosti i větší počet různých vozidel. Přístřešky se dají spojovat v řadě za sebou, pro parkování dvou aut vedle sebe doporučujeme obdobné stání STEEL D.
Dejte jednou provždy sbohem námraze, prachu, kroupám, spadanému listí, ovocným plodům a jiným nepříjemnostem na kapotě vašeho automobilu. Díky designovým garážovým stáním se už nebudete zdržovat čištěním nebo škrabáním skel, pouze nasednete a okamžitě odjíždíte.

Montáže po celé ČR i SR!

steelt

Parametry

Materiál
Ocel