Ocelový rovný přístřešek pro auto - STEEL STRAIGHT T

Pouze 2 nohy, více rozměrů, rovná střecha, konstrukce v žárovém zinku, střecha dutinkový polykarbonát.

Celý popis
102 465 Kč s DPH
89 100 Kč bez DPH
Počet
Na objednávku

Oproti hliníkovým přístřeškům větší pevnost. Vzdušná konstrukce, příjemné parkování.
Výroba na zakázku přesně na míru k vašemu domu.

Nejprodávanější rozměry:
2700mm - jedná se o menší zastřešení do užších parkovacích stání
2950mm - nejpopulárnější šířka, která bohatě zastřeší jedno vozidlo
3350mm - poslední nejširší využívána na větší vozy, karavany, nebo větší plochy
Délka: 5500-5900mm pro běžné osobní vozy.
Nejnižší průjezdná výška:  1,8-3,2m

Steel Straight T je určený pro jeden automobil, má pouze dvě stojny/nohy a rovnou střechu. Na zimu nepotřebujete žádné další vzpěry, hodí se nejen do horských oblastí díky pevnosti pro zatížení až 175kg/m2.

Krytina z komůrkového polykarbonátu je dimenzována na silný vítr, déšť i krupobití. Stojiny neomezují při pohybu kolem vozidla, nastupování, nakládání zavazadel, ani při úklidu nebo sekání trávy kolem zastřešení.
Ocelová konstrukce zastřešení je upravena žárovým zinkováním proti korozi, na přání zákazníka lakujeme dle vzorníku RAL, nebo opatříme dekorovou fólií. Velkou výhodou je bezúdržbové parkovací stání, v případě většího znečištění stačí pouze ostříkat hadicí, o ostatní mytí přístřešku se postará déšť.

Dostatečný sklon střechy umožní snadné sjetí sněhu, není nutné lézt na střechu, a ometat či odhazovat sníh lopatou či smetákem.
Nabízíme produkty vlastní české výroby pod originální značkou STEEL CARPORT. Za kvalitu ručí dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků. Jsme schopni přizpůsobit zastřešení pro auto přesně vašim požadavkům, ať už se jedná o materiál, povrchovou úpravu nebo rozměr stání. Zastřešíme vůz jakékoli velikosti i větší počet různých vozidel. Přístřešky se dají spojovat v řadě za sebou, pro parkování dvou aut vedle sebe doporučujeme zastřešení pro dvě auta STEEL STRAIGHT D. Double carport.
Zbavte se konečně ztráty času s námrazou, nebo předem zapnuté klimatizace, než nastoupíte do auta. Díky nadčasovým designovým přístřeškům na auta se už nebudete zdržovat čištěním nebo škrabáním skel, pouze nasednete a hned odjíždíte.

Montáže po celé ČR i SR!

steelst

Parametry

Materiál
Ocel