• -18%

Skleněná stříška s konzolemi 150cm s potiskem SWEET HOME

Originální keramický potisk na skle. Délka 150cm, hloubka 100cm. Bezpečnostní 1cm tlusté sklo.

Celý popis
30 476 Kč Sleva 18%
24 990 Kč s DPH
20 653 Kč bez DPH
Počet
Na objednávku

Zaujala vás tato originální vchodová stříška?
Jako jediní nabízíme skleněné stříšky s táhly S POTISKEM pro vaše vchody! Naše elegantní skleněné stříšky na závěsech nejen chrání vaše dveře před nepřízní počasí, ale také přidávají šarm a styl a originalitu vašemu domovu. Každá stříška je vyrobena na míru podle vašich potřeb a přesných přání.

sklenena striska s originalnim potiskem nad vchodNaše stříšky s táhly jsou vyrobeny z odolného skla, které chrání váš vchod před deštěm, sněhem a jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami. Táhla dodávají konstrukci pevnost a navíc eleganci.

Unikátní design potisků stříšky na závěsech přidává moderní vzhled vašemu vchodu. Závěsy nevypadají robusně, z hlediska statiky jsou lepší než běžné stříšky.

Bezpečnostní sklo s originálním vlastním potiskem: Naše stříšky jsou vybaveny bezpečnostním sklem s originálním potiskem. Tento potisk může být navržen podle vašich přání. Přidejte kus sebe a dodejte tak jedinečnost vašemu domovu.

Keramický tisk poskytuje vysoce odolný povrch na skle. Tento potisk je odolný vůči otěru, poškrábání a vlivům prostředí, což zajišťuje dlouhou životnost vzoru nebo designu.
Odpolnost proti UV záření: Keramický potisk odolává UV záření, což zabraňuje blednutí nebo poškození designu pod vlivem slunečního světla.

Individuální výroba na míru: Každá stříška je vyráběna na míru, abychom plně vyhověli vašim požadavkům na rozměry a design. Chceme zajistit, že produkt bude dokonale ladit s architekturou vašeho vchodu a celého domu.

Pro objednání nebo další informace kontaktujte naše obchodní oddělení. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s jakýmikoli dotazy či speciálními požadavky na vaši novou vchodovou stříšku. Vaše spokojenost je naší prioritou!

150SWEET

Parametry

Délka
150 cm
Hloubka
100 cm
Nosníky
Nerez
Táhla
Krytina
čiré sklo 10mm ESG